Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest czwartek 13 gru 2018, 06:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jednorazowy dodatek wyrównawczy

Witam! nie daje mi spokoju ten temat. Od dawna "walczę" o dodatkowe godziny dla biblioteki i bezskutecznie -wciąż mam "goły" etat ( nic przyjemnego, gdy pozostali mają od 4 do 9 nadgodzin i godziwe wypłaty). W nowoczesnej bibliotece, a tka jest nasza, nie ma miejsca na picie kawki i siedzenie w fotelu z gazetą. Mam ICIM i aktywnie pracuję, a po 6 godzinach jestem naprawdę zmeczona. Dlatego interesował mnie temat wyrównań. Byłam przekonana, że przy braku nadgodzin będę wzięta pod uwagę. Owszem, nie osiągam średniej , brakuje mi ok.600zł miesiecznie, ale w gminie n-le zarabiaja powyżej średniej i do wypłaty nie ma nic. Czy to nie jest chore? To po co ta mowa, że n-lowi należy sie średnia zagwarantowana w KN? wystrczy kilku n-li z 9 nadgodzinami i kilku bez nadgodzin i średnia i tak wyjdzie. Jak to jest?

Tytuł: :)))
Witam !!!
Pewnie Cie to nie pocieszy, ale w moja sytuacja nastepująca.
Pracuje na 1/2 mam pod opieka biblioteke i ICIM w SP. Połowa moich godzi n to ZASTEPSTWA tzw. kolezenskie. Nie mam czasu na nic. Cały dzien biegam po szkole dziennikami klas O-6. Myslisz, ze dostalam za to choc zlotówke. Taki w szkole jest zwyczaj. Pani Bibliotekarka robi zastepstwa ZA DARMO.
Oczywiscie jezeli, cos mi sie nie podoba to jest kilka osob chetnych na moje miejsce.
Moze nasze związki zawodowe maja cos na ten temat do powiedzenia
pozdrawiam

Tytuł:

Pomyśl o kontakcie z PIP- co wielu z nas zrobiło.
PIP nie informuje /nie powinno/ dyrekcji kto ich "zaprosił"- a wiadomo, że pracownik jest podległy służbowo dyr. i w gorszej sytuacji jako dochodzący praw.
PIP skontroluje dyrekcję, jeśli będziesz mieć udokumentowane te zast.- stąd trzeba je odnotowywać w dziennikach! - dyrekcji się odechce tej metody.

Tytuł:
A co to jest to PIP ???????????

Tytuł:
Państwowa Inspekcja Pracy

Tytuł: Re: Jednorazowy dodatek wyrównawczy

Też zwróciłam uwagę na tę wiadomość, ciekawa oferta współpracy. Bardzo dziękuję za wskazanie. Mimo starań zawsze można coś przeoczyć. Zapewniam, że będziemy bardzo wdzięczni za każdą podobną informację.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]