Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia
 
Dzisiaj jest wtorek 17 lip 2018, 11:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konkurs na PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Post: sobota 05 mar 2011, 16:58 
MIĘDZYŚWIETLICOWY
KONKURS NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

*

Świetlica w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
w Krakowie
zaprasza do udziału w konkursie.

*

Konkurs skierowany jest do wychowanków świetlic szkolnych, z klas 0-IV.


Celem jest rozwój zdolności plastycznych oraz popularyzacja tradycji
związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Ogólne zasady:

- praca przestrzenna,
- indywidualna lub zbiorowa,
- wykonana własnoręcznie przez dzieci,
- do każdej pracy dołączona informacja: imię, nazwisko, szkoła, wiek, nazwisko nauczyciela, -li odpowiedzialnych, nr telefonu do szkoły, adres e-mail.
- Prace należy składać do dnia 20.04.2011 r. (w godz. 7.00- 17.00) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162, ul. Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków, Świetlica szkolna, lub przesyłać pocztą.

ZAPRASZAMY!


Na górę
  
 
 Tytuł: wyniki
Post: poniedziałek 09 maja 2011, 18:10 
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 120 świetlic z całej Polski przesyłając razem ponad 700 prac. Jury konkursu miało bardzo trudne zadanie, przebić się przez gąszcz prac w zdecydowanej większości na wysokim poziomie, i odkryć te najbardziej oryginalne, jedyne, warte najwyższej nagrody. W każdej z prac widać było zaangażowanie twórcy i każda z nich była szczególna. Mamy poczucie, że nie wszystkie wspaniałe prace zostały nagrodzone, ale tak to w konkursach bywa, zwłaszcza przy sporej konkurencji.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom, nauczycielom świetlic i instruktorom za twórcze uczestnictwo w naszym konkursie.
Na stronach Internetowych naszej szkoły zamieszczona zostanie galeria prac konkursowych. Staraliśmy się zamieścić tam jak najwięcej prac spośród nadesłanych, jednak z przyczyn technicznych nie są to wszystkie prace.
http://www.sp162krakow.republika.pl/

WYNIKI

Kategoria – prace indywidualne (klasy 1-3)
I miejsce
Barbara Rostecka l. 8 (SP 15, Przemyśl)
II miejsce
Oliwia Woryna kl. I (SP 1, Marklowice)
III miejsce
Agata Całka kl. III (SP 5, Mińsk Mazowiecki)
Angelika Leśniewska kl III (PSP, Trzebiechów)

Wyróżnienia
Julia Gwóźdź kl III (SP 12, Rybnik)
Weronika Grunt kl. III (SP 10, Jarosław)
Karolina Czarnecka kl. I (ZS, Słońsk)

Kategoria - prace indywidualne (klasy 4-6)
I miejsce
Jowita Książek kl. V (SSP w Kazimierzy Wielkiej)
II miejsce
Aleksandra Leśniak kl. IV (SP 31, Warszawa)
III miejsce
Jagoda Jędrzejczyk kl. IV (SP 4, Wieluń)

Wyróżnienia
Weronika Badura kl VI (SP, Zelczyna)
Weronika Kaniewska l. 11 (ZSI nr 75, Warszawa)

Kategoria - prace indywidualne (gimnazjum)
I miejsce
Weronika Stawieraj (Gimnazjum w Pleszewie)
II miejsce
Anna Tęcza kl. II (Gimnazjum Nr 1 w Szubinie)
III miejsce
Monika Mandla kl. II (Gimnazjum w Miedźnej)
Dajana Kowalus l. 15 (Gimnazjum w Rzeczu)

Wyróżnienia
Klaudia Zajączkowska kl. III (Gimnazjum w Leśnej)
Kacper Podrez kl. III (Gimnazjum w Leśnej)

Kategoria „Pisanka Smocza ;-)
I miejsce
Sebastian Maderak kl. I (SSP w Kazimierzy Wielkiej)
II miejsce
Tomasz Sraga kl. IV (SP nr 1, Pcim)
III miejsce
Nina Kroll (SP 10, Poznań)
Monika Karczewska (SP 4, Wieluń)

Prace zbiorowe
I miejsce
Hanna Szatkowska kl. I, Emilia Orzłowska kl. I, Julia Podgórna kl. III, Jarema Cisło kl. III, Świetlica SP 86, Gdańsk
II miejsce
Świetlica dla Dzieci i Młodzieży „Dziupla”, Pawonków
III miejsce
Aleksandra Szczęsna, Agata Kosmala kl. III (SP 26, Dąbrowa Górnicza)
Klaudia Pijanka, Joanna Świętczak kl. IV (ZS, Klonowa)

Wyróżnienia
Małgorzata Banaś kl. III, Marcin Brzeziński kl. III, Martyna Szyszkowska kl. IV (ZSP nr 3 Wrocław)
Świetlica SP 2 w Skawinie
Świetlica SP 5 w Piasecznie
Świetlica PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Prace zbiorowe – gimnazjum
I miejsce
Marta Gromada, Ewelina Dybciak (Zespół Szkół, Gimnazjum w Zalesiu)
II miejsce
Karolina Eliasz, Emilia Siedlak (ZS, Gimnazjum w Przymiechach)
III miejsce
Julia Gołka, Julia Sidełko kl. I(Gimnazjum Nr 1 w Mikołowie)



Wyróżnienia specjalne drobne nagrody sponsora

Maria Małolepsza kl. I (SP nr 4 z O. I., Sochaczew)
Jaś Grota l. 6 (SP 6, Gdynia)
Kinga Orwat l.6 (SP 6, Zielona Góra)
Karolina Gabryś kl. I (SP 1, Mysłowice)
Angelika Rosa l. 12 (SP w Ciepłowodach)
Igor Wojacki kl. II (SPTE, Cieszyn)
Eliza Grykis l. 12 (ZS w Dobrczu)
Mateusz Wołosz kl. III (SP 1, Pabianice)
Paulina Bania kl II (SP 11, Dębica)
Brandys Wiktoria kl I (SP 162, Kraków)
Rzepa Bartosz kl. II (SP 162 Kraków)
Damian Kumorek kl. IV, (SP w Wieprzu)
Magdalena Wróbel kl. III (KSP, Gdynia)
Dajana Kozdrowska kl. II (ZSI Lubin)
Dominik Szubert kl. V (SP nr 2 Międzychód)
Sandra Wróbel kl. IV (SP 38, Sosnowiec)
Katarzyna Pszczółkowska (SP nr 2 Piastów)
Jan Uran kl. V (SP w Chojnie)
Filip Dudek kl. III (OSM I st., Kraków)
Wiktoria Gajda kl. IV (SP Bojszowy)
Jakub Białokoń kl. I (SP 15, Radom)
Karolina Rzeźniczak kl. III (SP 1, Pabianice)
Zuzanna Korzec kl. III (SP, Wola Łużanska)
Robert Obrębski l. 6 (SP 25, Olsztyn)
Karolina Augustyn kl. III (ZSM nr 5, Jasło)
Szymon Zapałowicz kl. III (SP 20, Sosnowiec)
Joanna Wujec kl. III (SP nr 4 w Przemyślu)
Patrycja Tomczak kl. III ( Świetlica Szkolna „Planeta Zabawnej Nauki” SSP Gościcino)
Marek Gaik kl. III (SP nr 4 Sochaczew)
Natalia Jankowska kl. III (SP nr 4 Jasło)
Maria Struglik kl. IV (Zespół Szkolno Przedszkolny w Tomicach)
Paweł Pawlak kl. VI (SP w Chojnie)
Maria Kur kl. III (SP 32 z O.I. Warszawa)
Agata Pinkawa kl. IV (MSP nr 15, Piekary Śląskie)
Joanna Jarczewska kl. I (SP 1, Elbląg)
Natalia Kędziora kl. „0” (SP w Komorowie)
Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piasecznie
Świetlica Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Iławie
Świetlica Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie
Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 10 w Bydgoszczy
Świetlica PSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Świetlica SP 86 w Warszawie

Serdecznie Gratulujemy!


Prosimy o "uzbrojenie się w cierpliwość" ponieważ przygotowanie dyplomów, nagród do wysyłki i sama wysyłka trochę potrwa.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 18 maja 2011, 10:46 
Witam,kłania sie świetlica z psp 15 radom.
W tym całym zamieszaniu nie podałyśmy nazwisk organizatorów szkolnych tego konkursu w swiewtlicy; Anna Russ, Monika Myszkowska-Skopek,Monika Orzechowska.

Pozdrawiam
Anna Russ


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Konkurs na PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Post: poniedziałek 11 maja 2015, 12:31 
Offline

Rejestracja: czwartek 30 kwie 2015, 18:49
Posty: 2
Jury konkursu miało bardzo trudne zadanie, przebić się przez gąszcz prac w zdecydowanej większości na wysokim poziomie, i odkryć te najbardziej oryginalne, jedyne, warte najwyższej nagrody. W każdej z prac widać było zaangażowanie twórcy i każda z nich była szczególna. Mamy poczucie, że nie wszystkie wspaniałe prace zostały nagrodzone, ale tak to w konkursach bywa, zwłaszcza przy sporej konkurencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL