Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia

Dzisiaj jest niedziela 25 lut 2018, 04:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: co z nami będzie od września
W myśl nowej ustawy każdy nauczyciel może pracować w świetlicy, co więcej będzie musiał przepracować 1 godz.(2009r) ,2 godz.{2010) w świetlicy szkolnej. Co o tym sądzicie , jakie głosy Was dochodzą czy będziemy miały jeszcze pracę, czy będziemy potrzebne w szkole czy w ramach oszczędności OP podziękuje nam i pożegna.
Czy coś słychać w waszych szkołach na ten temat?

Tytuł:
w mojej szef mnie uspokaja, ale głosy na" mieście są różne"- pewnie jak zwykla wszystko będzie zależało od gminy

Tytuł:
I pewnie o tego, jak dotychczas świetlica pracowala i co w związku z tym rodzice "pozwolą"z nią zrobić

Tytuł:
Na zastępstwa niepłatne w klasach różnych przedmiotów to jesteśmy dobrzy, na świetlicę może przyjść każdy nauczyciel według nowych przepisów,ale na odwrót to juz nie. :evil:

Tytuł:

Przyznam że jak dziś przeczytałam o tym pomyśle to się mocno zaniepokoiłam :( muszę poczekać do poniedziałku do Rady i wtedy będę wszystko wiedziała ale nie zaczynam tego roku w dobrym nastroju jeśli mam być szczera!

Tytuł: Re: co z nami będzie od września

Paranoja. Swietlica to nie tylko opieka to jeszcze przygotowywanie zajęć, dekoracje itp?

Jestem studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogika o specjalizacji terapia pedagogiczna. Piszę pracę licencjacką, której tematem są „Opinie nauczycieli klas początkowych o treściach przedmiotu edukacja muzyczna zawartych w podręczniku Nasz Elementarz.” Dlatego też zwracam się do Pani/Pana z uprzejma prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety celem uzyskania opinii na powyższy temat. Zapewniam. że badania są prowadzone anonimowo z zachowaniem dobrowolności i będą wykorzystane tylko dla potrzeb mojej pracy. Bardzo proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu ankiety.

Serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas

Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/233462/ ... ntarz.html

Czy w tym roku szykowane są jakieś zmiany w tej sprawie? Czy w tym roku świetlice będą funkcjonować tak jak wcześniej czy szykowane są zwolnienia? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]