Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia
 
Dzisiaj jest sobota 21 kwie 2018, 00:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: KONKURS PLASTYCZNY MOJA OKOLICA
Post: sobota 14 gru 2013, 19:57 
Offline

Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 20:31
Posty: 13
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla wychowanków świetlic szkolnych
„Moja okolica” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

UCZESTNICY: uczniowie z klas 1-3 SP
Zadaniem uczestników jest stworzenie prac plastycznych dowolną techniką pod hasłem: „Moja okolica”.

Do konkursu zaproszono także szkoły z Francji, Niemiec i Ukrainy.


Technika pracy: dowolna z wykorzystaniem materiałów wtórnych
Format: tylko A3
Jedno dziecko jest autorem jednej pracy.

Wyniki konkursu opublikowane będą na stronie www.zswpyskowswietlica.republika.pl
Tam znajdziecie wszystkie informacje o konkursie.
Termin nadsyłania prac: 21 marzec 2014r.
Prace zostaną ocenione do końca kwietnia 2014.
Proszę o wysłanie prac na adres:
Zespół Szkół
Ul. Szkolna 2
44-120 Pyskowice
Świetlica szkolna
Na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące dane:
Imię, nazwisko autora, klasa, dane szkoły
Organizator zastrzega sobie prawo publikowania prac konkursowych bez wypłaty honorarium autorom.
Planowana jest wystawa konkursowa w Galerii Podcień w Pyskowicach po zakończeniu konkursu.

mgr Beata Krasówka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: KONKURS PLASTYCZNY MOJA OKOLICA
Post: wtorek 08 kwie 2014, 15:08 
Offline

Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 20:31
Posty: 13
Wyniki VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moja Okolica":

Nagrody otrzymali:

klasy 1

miejsce 1

Kacper Zuziak SP 2 Władysławowo
Szymon Bieś SP 2 Dąbrowa Tarnowska

miejsce 2

Mikołaj Cybulski SP 2 Malbork
Marek Katarba ZSP Balice

miejsce 3

Hanna Szymkowiak ZS Święciechowo

klasy 2

miejsce 1
<
Patryk Zawada SP 1 Mińsk Mazowiecki
Przemek Gibadło ZPO Kasina Wielka

miejsce 2

Róża Dobrysiak KSP Gdynia
Magdalena Paczykowska SP 25 Olsztyn

miejsce 3

Nikola Siekierka SP 4 Pyskowice

klasy 3

miejsce 1

Zuzanna Sawczak SP 7 Trzew
Natalia Buczek SP 38 Gliwice

miejsce 2

Julia Hegui ZS nr 4 w Kościanie
Marcin Szulc ZS w Zbicznie
Weronika Trzońska SP Bojszowy

miejsce 3

Wiktoria Biniak ZSP Rostarzewo
Agata Piotrowicz SSP nr 1 Wejherowo
Oliwia Kryńska SP 36 Kraków

Wyróżnienia: (nagrody pocieszenia)

Weronika Kutietta ZSP Tomice
Aleksandra Bykowska ZS Gnojnica Wielka
Patrycja Lisowska Sp Brzyski
Bartosz Kucharczyk PSP Rusinów
Karolina Nieciecka SP Kobyli Borzymy
Paulina Ramotowska SP 2 Kolno
Zuzanna Krawczyk SP Bojszowy
Konga Skrzypczyk SP 1 Mierzęcice
Oliwia Jerecka SP 4 Jasło
Vanessa Banaś Świetlica Środowiskowa Chełmek
Marysia Mydlarska SP 20 Gdynia
Hanna Piotrowska KSP Gdynia

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! Nagrody postaramy się wysłać jeszcze w tym tygodniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL