Forum "Biblioteki w Szkole"
http://forum.sukurs.edu.pl/

Logowanie
http://forum.sukurs.edu.pl/viewtopic.php?f=6&t=9803
Strona 1 z 1

Autor:  zanja [ wtorek 16 paź 2012, 12:59 ]
Tytuł:  Logowanie

Witam wszystkich. Mam taki problem. Miałam komputer podłączony do szkolnej sieci i uczniowie podczas włączania komputera musieli się logować. Od tygodnia musiałam się przenieść do innego pomieszczenia gdzie nie ma dostępu do internetu. I gdy włącza się komputer, nie da się zalogować. Czy ktoś wie czy da się to jakoś ominąć? No fakt że nie ma internetu ale chciałam żeby dzieciaki miały chociaż możliwość skorzystania z Worda albo innych programów.

Autor:  Maria [ środa 17 paź 2012, 08:36 ]
Tytuł:  Re: Logowanie

Prawdopodobnie jest hasło

Autor:  karlo [ czwartek 03 paź 2013, 15:03 ]
Tytuł:  Re: Logowanie

wydaje mi sie, że ostatnio hasłem była fraza : ręcznik z haftem ale nie jestem pewien. Może sprawdźcie.

Autor:  Marta Osińska [ wtorek 15 paź 2013, 21:09 ]
Tytuł:  Re: Logowanie

W komputerze nie jest ważne, czy podłączasz go do internetu, czy nie - jeśli przedtem miał użytkownika i hasło - teraz też ma. Jeśli nie ty je ustawiłaś - spytaj osoby, która to robiła. Trzeba oddzielnie w specjalnych ustawieniach zmienić hasło, by nie można go było używać. My twojego nie znamy - każdy ma inne. Moje mają inne dla administratora, inne dla pozostałych - różnych kont.
W twoim przypadku może być też tak, że hasło wygasło. Popytaj o to informatyka szkolnego - informatyka zatrudnianego przez szkołę, a nie nauczyciela informatyki. Nl uczy, nie ma prawa w komputerach "grzebać".

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/