Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest czwartek 21 lut 2019, 18:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opiekun Ucznia

mam pytanie. Czy musze korzystac dalej z Opiekuna Ucznia (płatny) czy tez mogę go odinstalować i zainstalowac np beniamina proponowanego przez MEN. Jeśli tak to proszę o hasło Nauczyciela, o które prosi komp w czasie deinstalacji. Niestety takiego nie posiadam. z góry dzięki prosze o przesłanie na adres rob62kotunia@wp.pl

Tytuł: Opiekun ucznia
A czy ty na pewno jesteś opiekunem pracowni ICIM?????? A może.......? :wink:

Tytuł:
A jak mam Ci to udowodnić? To po pierwsze, a po drugie czy uczeń -czytelnik (o co mnie podejrzewasz) ze swojego konta może cokolwiek usunąć lub zainstalować. Jeszcze raz proszę o pomoc ludzi dobrej woli Pozdrawiam

Tytuł: Darmowy Opiekun Ucznia w Komputer Świat nr 23/2007
Witam opiekunów ICIM i pozostałe osoby :-)
Skończył się termin ważności licencji na CENZORA, a ponieważ nie byłam zadowolona z programu postanowiłam zakupić OPIEKUNA UCZNIA. Koszt ponad 120 zł (licencje na 4 komputery), dostałam zgodę księgowej i dyrektora na zakup, po czym odkryłam dziś w KOMPUTER ŚWIECIE pełną wersję tego programu.
W związku z tym moje pytanie, czy można zakupić 4 egz. w/w tytułu (na fakturę) i zainstalować w ICIM, oszczędzając w ten sposób ponad 100 zł, czy raczej program należałoby kupić od producenta (SoftStory)? Nie chciałabym kłopotów w razie kontroli, więc proszę o Wasze opinie na temat zakupu.
Pozdrawiam serdecznie,
mimoza

Witam! Mam następujące pytanie: czy konieczne jest przedłużanie Opiekuna Ucznia? Szkoły w naszej gminie nie dostały na to zgody, zlecono natomiast zainstalowanie Beniamina, co wykonała osoba pracująca na zlecenie gminy. Czy mogą nam grozić jakieś sankcje w przypadku kontroli?

Znalazłam odpowiedź w innym temacie - nie ma przymusu. Pozdrawiam!

Tytuł:

mimoza musisz sprawdzić co dokładnie jest napisane w licencji. Wersja z gazety może być w różny sposób okrojona, np. tylko na 30 dni, albo tylko do użytku domowego. Jeżeli mimo wszystko będzie Ci odpowiadała, to bez przeszkód możesz ją zainstalować. Zachowaj tylko wszystkie faktury i gazety, świadczą one o tym, że nabyłaś prawa do użytkowania programu

Tytuł:
Dziękuję za odpowiedź, licencja na program na rok, więc instaluję bez obaw (fakturę za gazety mam). Pozdrawiam serdecznie :-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]