Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia

Dzisiaj jest piątek 21 wrz 2018, 14:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bibliotekarz Professional- program biblioteczny

Szukam naucz. bibliotekarza praujacego w programie bibliotecznym "Bibliotekarz Professional" firmy INTER-BIZNES z Bedzina, chcialabym pogadac o tym programie::)

Tytuł: program BIBLIOTEKARZ
Witam
Ja też posiadam w bibliotece ten sam program, tylko że ja nie moge go rozgryźć...:) Czy dla Pani on też jest taki skomplikowany? :) Po pierwsze nie jest on dostatecznie zrozumiały... Na wszystkie sposoby z nim walcze, a poza tym to zapewne program do większych bibliotek. Ja pracuję w szkolnej i tu zdecydowanie potrzebowałabym prostszego programu;)
POZDRAIAM

Tytuł: bib proff
Witam!
Mam ten program od października 2006 i jestem bardzo zadowolony. Typowy program do małych i średnich bibliotek. Jedyna wada że nie robi zestawień czytelnictwa na poszczególne klasy. Tak jest OK

Tytuł: Re: bib proff
O, wreszcie ktos się znalazł. Możesz podać namiary na swoja szkolę? Może jakiś kontakt do siebie

Tytuł: Re: bib proff
jodle1980 pisze:
Witam!
Mam ten program od października 2006 i jestem bardzo zadowolony. Typowy program do małych i średnich bibliotek. Jedyna wada że nie robi zestawień czytelnictwa na poszczególne klasy. Tak jest OK

Cześć ! Jest tani i dyrekcja chce kupić. Wolałabym Mola. Czy masz już wpisany cały księgozbiór ?Czy wypożyczasz z czytnikiem ? Czy byleś na jakimś kursie obsługi programu ? 10.000 to mała czy średnia? Pozdrawiam.

Tytuł: program
bibliotekarz to prgram nie wiadomo do czego ,chyba ne dla ibliotek

Tytuł: Re: Bibliotekarz Professional- program biblioteczny

To do czego niby?

A nie lepiej użyć nowego oprogramowania documaster? W bibliotece, w której pracuję używamy go. Jest on ułatwiniem dla bibliotekarzy, ale również dla czytelników. Spróbujcie sami zaglądając na: documaster.pl/e-biblioteki Chętnie usłyszę opinię innych bibliotekarzy.

Witam,
potwierdzam, że rozwiązania Documaster są dobrze dopracowane i usprawniają prace, zwłaszcza jeśli zbiorów jest sporo. Tak w dwóch słowach, to jest to repozytorium do którego czytelnicy, jak również bibliotekarze z różnych miejsc mają dostęp i mogą korzystać online z materiałów tam zgromadzonych. Oczywiście wolumeny można również sobie wydrukować w zgodzie z prawami autorskimi. Widziałem cały system w Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu w zeszłym roku.
Pozdrawiam
michal

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]