Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest sobota 15 gru 2018, 16:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DOM DZIECKA w ŚCINAWIE
Miłe Koleżanki Bibliotekarki! Poszukuję wszelkich informacji na temat Kolejowego Domu Dziecka w Ścinawie i mieszczącej się tam aktualnie placówki. "Wyszperałam" w internecie, że chyba obecnie mieści się tam też dom dziecka, tylko prowadzony przez siostry zakonne. Ale nie mają swojej strony internetowej. Interesuje mnie - do którego roku był to kolejowy dom? Co działo się z nim potem? A może jest ktoś ze Ścinawy na forum, kto zna trochę historię tej placówki? Pozdrawiam - Maryla.

Tytuł: dom dziecka
witaj
powiedz co Ciebie interesuje na temat tego domu dziecka?????mieszkam w scinawie i jesli masz jakies pytania to Tobie odpowiem,tylko napisz na adres szymon248@op.pl

Tytuł: Re: DOM DZIECKA w ŚCINAWIE
Maryla pisze:
Miłe Koleżanki Bibliotekarki! Poszukuję wszelkich informacji na temat Kolejowego Domu Dziecka w Ścinawie i mieszczącej się tam aktualnie placówki. "Wyszperałam" w internecie, że chyba obecnie mieści się tam też dom dziecka, tylko prowadzony przez siostry zakonne. Ale nie mają swojej strony internetowej. Interesuje mnie - do którego roku był to kolejowy dom? Co działo się z nim potem? A może jest ktoś ze Ścinawy na forum, kto zna trochę historię tej placówki? Pozdrawiam - Maryla.

Szanowna Pani jestem jedny z pierwszych wychowanków który usamodzielnił sie może mógłbym Pani pomóc, opusciłem dom dziecka w 1964r

Tytuł: Kolejowego Domu Dziecka w Ścinawie
Ja też byłabym zinteresowana informacjami na temat wydażen czy innych tego Domu Dziecka ponieważ byłam wychowanką pomiedzy 1970 – do 1975 roku. Jak ktoś ma więcej informacji o stronie internetowj lub inne poproszę o podanie na tym forum?
Małgorzata

Tytuł:
Pani Małgosiu ja tez jestem byłym wychowankiem kolejowego "bidula", ( !973 - !977 ) wiec jeżeli ma Pani ochotę "poklikać ... Mój E-male gaw48@onet.eu

Tytuł: Artykuł o Kolejowy Dom Dziecka
Link Artykułu o Kolejowy Dom Dziecka
http://scinawa.eu/index.php?option=com_ ... &Itemid=44
Pozdrowienia Malgorzata :P

Tytuł:
Fajnie jest. Jestem też wychowanką opuszczającą dom dziecka w 1964 roku-Ala Materkówna. Byłam zresztą na zjeździe 25-lecia a w przyszłym roku jest 50-lecie może byśmy się skrzyknei i spotkali. czekam na wiadomość.

Tytuł: dom dziecka w ścinawie
Czekam stanisław na odpowiedż i nic .Ucieszyłam się że ktoś z wychowanków odezwał się do małgorzaty że możemy pogadać
i przygotować spotkanie na zjazd 50-lecia ala materkówna

Tytuł:
Pani Alicjo - napisałam do Pani na maila! Pozdrawiam!

Tytuł: Re: DOM DZIECKA w ŚCINAWIE

Trochę szkoda że brakuje konkretnego wpisu kogoś znanego. Jakby taki wpis był to na pewno było by lepiej według mnie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]