Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest sobota 15 gru 2018, 16:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Lubisz historie o szkole?
Czas głosowania minął niedziela 14 wrz 2014, 15:14
Nie. Wolę o wakacjach. 0%  0%  [ 0 ]
Nie!!! 0%  0%  [ 0 ]
Tak.Kocham to. 0%  0%  [ 0 ]
Tak.Chcę więcej. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 0
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkoła 3 - Wielki powrót :)

Wystartowała szkoła, a ja czuję się jakby były jeszcze wakacje. Wszystko się zmienia z roku na rok w szkole. Na dłuższą metę w jakiś sposób przez te ferie zaczyna się tęsknić za szkolnymi murami. Najlepsze jest to, że wraca się do tego samego budynku po kilka razy wciągu paru lat i nieustająco co wakacje coś się zmienia. Jak nie przemalują ścian, to wymienia ławki lub ustawią fotele na korytarzach jak na przykład to rok temu było. Przebudują halę sportową robiąc powierzchnię użytkową o 10 cm szerszą aniżeli była. No tymczasem aktualnie poczynione zostało coś co mnie ruszyło. Ja jak poszedłem w tym roku do budy to oczom nie uwierzyłem. Schodzę na znajdujący się u samego dołu poziom (piwnica) a tam szafki. I to nie byle jakie szafki, bo szafki ubraniowe, z solidnego metalu. No kurde zatkało mnie na amen. Z jednej strony super koncepcja, bo nie trzeba sterczeć w szeregach do szatni po odzienie wierzchnie (kurtkę), a z drugiej jestem ciekaw jak wiele lat przetrwają w stanie używalności. Zawsze jest taka straszna rzecz, że jak na przykład kończy się zajęcia o 14:25 to w domu jest się o 16:00 przy czasie koniecznym na drogę równym 15 minut. Więcej szkół winny się wyposażać w takie sprawy. Jest to wygodniejsze dla nas, uczniów ale dodatkowo i dla nauczycieli. U nas dyżurów pod szatnią juź nie ma. Aż przychodzi chęć na chodzenie do szkoły. No a teraz wy powiedzcie co zastaliście po wakacjach w waszych szkołach? Co wam zaoferowały wasze szkoły na ten rok szkolny?

Tytuł: Re: Szkoła 3 - Wielki powrót :)

Jest nowa Akademia Bystrzak to placówka na Ursynowie i w Pisecznie , w której dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejetności i wyobraźnie, nie tylko matematyczna i polonistyczną, ale rownież artystyczną, są warsztaty teatralne, lekcje tańca, rysunku ,w zależności od grupy wiekowej. Wlasnie tam zacząlam uczęszczać i jestem bardzo zadowolona .

No to się chwali. I takie powinny być szkoły, w których można się kształcić w różnych dziedzinach :)

Tak samo uważam że to jest bardzo dobrze że takie szkoły są. Jakby tych szkół nie było to było by o wiele gorzej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]