Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest środa 21 lis 2018, 10:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: aranżacja biblioteki - pomysły

Tak było u mnie, zanim salwowałam się ucieczką.

Załączniki:
Komentarz: Tak było u mnie, zanim salwowałam się ucieczką.
IMG_0322.JPG
IMG_0322.JPG [ 153.07 KiB | Przeglądany 1965 razy ]

Mario, nie zrozumiałam, że ode mnie czegoś oczekujecie :) W .. dobrej zmianie.. coraz częściej nie rozumiem o co biega. Znaczy, rozumiem, ale chyba w inny sposób niż "zmiana" oczekuje. Od 3 dni w ramach dobra dobrej zmiany pracowałam po 8 godzin plus szkolenia, dzień pracy to średnio 100 wypożyczeń /jakoś tak się uczniom skumulowało/ i po 3-4 klasy dziennie z wymianą podręczników. Padł mi nawet kręgosłup :(, nie mówiąc o czaszce. /skoro boli= jest/
Wątek był z 2014 r., Małgosiu, czy ty do mnie pisałaś? Pozdrawiam Tobabsko :) Ciepło.

Wysłać wam link do "mojej" biblioteki? Mario, ty to akurat mogłaś maila użyć, miałabyś ekspresem ;)

tobabsko , chociaż krzesło miałaś w miarę wygodne :) . Reszta - ruina. Jestem pracującą biblioteczną emerytką i gdyby mój mąż osobisty nie wykonał wielu prac adaptacyjnych podczas przeprowadzki do nowego lokalu (oczywiście bez wynagrodzenia i angażując rodzinny kapitał) to bym miała podobnie. Będę się niedługo też ewakuowała i już myślę, co zabrać/zniweczyć z tego co sami dołożyliśmy do szkółki. Będą płakać...

Aqa pisze:
Mario, nie zrozumiałam, że ode mnie czegoś oczekujecie :) W .. dobrej zmianie.. coraz częściej nie rozumiem o co biega. Znaczy, rozumiem, ale chyba w inny sposób niż "zmiana" oczekuje. Od 3 dni w ramach dobra dobrej zmiany pracowałam po 8 godzin plus szkolenia, dzień pracy to średnio 100 wypożyczeń /jakoś tak się uczniom skumulowało/ i po 3-4 klasy dziennie z wymianą podręczników. Padł mi nawet kręgosłup :(, nie mówiąc o czaszce. /skoro boli= jest/
Wątek był z 2014 r., Małgosiu, czy ty do mnie pisałaś? Pozdrawiam Tobabsko :) Ciepło.

Wysłać wam link do "mojej" biblioteki? Mario, ty to akurat mogłaś maila użyć, miałabyś ekspresem ;)

Pewnie, że wysłać :) mogłam, mogłam :oops:

Mario- wysłałam na maila.
Tobabsko, ja taki stolik okleiłam okleiną, podobnie półki 2 regałów, by w ogóle dało się na nie patrzeć. Teraz mam specjalne biurko z szufladkami na karty, ale używamy też skrzyneczek - ma je drugi nauczyciel. Skrzyneczki też okleiłam kolorową okleiną.
Pracowałam ok 20 lat w warunkach trudnych, by robić imprezę, otwierałam drzwi na korytarz, zsuwałam niektóre elementy wyposażenia /regalik, stolik, krzesełka/. Imprez było sporo, mimo, że uczniowie na nich siedzieli jak rybki w puszce. Absolwenci mimo wszystko, często nas odwiedzają i miło wspominają.

Tak, moja droga, to ja-Małgosia, pisałam :)

Wyślij na pr swój adres mailowy.

EMT pisze:
tobabsko , chociaż krzesło miałaś w miarę wygodne :) . Reszta - ruina. Jestem pracującą biblioteczną emerytką i gdyby mój mąż osobisty nie wykonał wielu prac adaptacyjnych podczas przeprowadzki do nowego lokalu (oczywiście bez wynagrodzenia i angażując rodzinny kapitał) to bym miała podobnie. Będę się niedługo też ewakuowała i już myślę, co zabrać/zniweczyć z tego co sami dołożyliśmy do szkółki. Będą płakać...

Krzesło miałam rzeczywiście najlepsze, tylko niskie. Gdybym siedziała przy normalnym biurku, blat miałabym przed nosem. Tak jakoś krzesełko z wiekiem uwiądło. Dziesięć lat temu przyniosłam je z piwnicy, kiedy do sekretariatu kupiono nowe. Mąż coś pospawał i działało. Z ławką dla dziesięciolatka było nawet kompatybilne. Odchodząc z pracy, zabrałam wszystkie elementy wyposażenia, które są moją własnością - ale się łyso zrobiło. Trudno, odeszłam nawet bez durnej nagrody dyrektora, że o takim moim wieloletnim marzeniu premii motywacyjnej nie wspominając. De facto, to nawet tę niebieską, widoczną na zdjęciu księgę inwentarzową uzyskałam własnym sumptem. Pozdrawiam pracujące w podobnych warunkach.

Przy okazji tematu aranżacji, szukam jakiegoś dobrego architekta wnętrz który będzie mógł mi pomóc i nie będzie nie wiadomo jak drogi, może moglibyście mi kogoś polecić? Na własną rękę znalazłem jak na razie taką stronkę - https://www.skorupski-studio.pl/ - co o tym sądzicie? Może znajdzie się ktoś kto już z nimi współpracował? :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]