Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia

Dzisiaj jest środa 23 maja 2018, 14:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Aqa pisze:
Czy nie może trafić człowieka....???

Może...ale czy warto czytać te komentarze i się denerwować? Jak świat światem ludzie gadali, gadają i będą gadać. Ja już skończyłam z tłumaczeniem się ile tak naprawdę zarabiam. Nie będę z "paskiem" chodzić i udowadniać, że prasa kłamie. O każdej grupie zawodowej mówią wiele nieprawdziwych rzeczy...inteligentny będzie wiedział a głupiemu i tak nie przetłumaczysz (powie Ci: "za to masz tyyyle wolnego"). Ja już tylko odpowiadam: zapraszam do zawodu nauczyciela.

Tytuł:

http://www.glos.pl/node/4575

Tytuł:

Hej dziewczyny!

Gazeta "Fakt" nie jest dla mnie żadnym wiarygodnym źródłem informacji! :D Ktoś zapomniał wymienić, że jeszcze do obliczania tej średniej dodają nasze 13-stki - ale to i tak niczego nie zmienia.

Zauważcie jak brzmi rozporządzenie: Rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli :lol: no i ja na ten przykład mam tą minimalną :lol: plus motywacyjny 3% i wysługę lat 10 - i tyle - n-l dyplomowany- jak to dumnie brzmi! :D

Wystarczy, żeby "wykształceni dziennikarze" dotarli do rozporządzenia i przyjrzeli się tabeli wynagrodzeń - a wtedy :shock: pełne zaskoczenie :shock:

Z tego co piszą na stronie MEN to czy zarabiasz 2900 czy 4800 brutto zależy wyłącznie od gminy. Jak ją stać to będziesz zarabiała więcej niż minimalna stawka i być może w warszawskich szkołach tak jest, ale tu na śląsku nie. Mało tego - jest tendencja zamykania szkół :lol: więc oszczędności, oszczędności itd.

ZAPRASZAM: http://www.sp37.bytom.pl/index.php/wwsb

Tytuł: Re: Podwyzki

A zastanawialiście się kiedyś jaki macie termin rozliczenia pit? Wiele osób to bagatelizuje i potem musi płacić karę, bądźmy mądrzejsi i zainteresujmy się tym tematem zanim będzie za późno :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]