Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia

Dzisiaj jest wtorek 19 cze 2018, 10:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy u Was też tak zimno?

W mojej bibliotece kolejny dzień temp. 14 stopni. Ręce przymarzają mi do klawiatury. Dzieci chodzą pokulone, bo w szkole jeszcze nie palą. U nas czas się zatrzyłmał: sezon grzewczy rozpoczną 15 października. Rety, wykończą nas zimnem :twisted:

Tytuł:

Arielka, strasznie zimno:(. Jestem już bardzo przeziębiona :(. Właśnie zalałam 3 kawę sobie. Żeby zagrzać ręce.

Tytuł:

Ja już jestem po dwóch herbatach z cytryną i gorącym kisielu. Jak ja wytrzymam do 16 :?: Zastanawiam się, czy nie można skrócić czasu pracy w związku z tak niską temperaturą. Chyba coś zagadnę dyrekcji.

Tytuł:

Kilk TUTAJ :?
Zawieszenie zajęć wiąże się z odpracowaniem godzin np. w wakacje.
Pozostaje więc ciepło serc wdzięcznych czytelników, albo przemeblowanie jakiegoś regału z najcięższymi encyklopediami
:?

Tytuł: lilik
Też tak mam - 15 stopni. Można by i latem odpracować ale też jest bardzo zimno - szok temperaturowy po wyjściu na zewnątrz. Jedynie zimą mam UPAŁ, dochodzi do 29 stopni. otwieram wówczas okna i mam ciepło oraz czyste powietrze. I jak tu narzekać ??????? Ale teraz chcę do domu :x

Tytuł: Czy u Was też tak zimno?
A w mojej bibliotece jest zimno przez całą jesień, zimę aż do wiosny... Są to duże pomieszczenia i coś nie tak jest z instalacją itp. Wielu już próbowało coś z tym zrobić. Mam swój prywatny grzejnik i tylko przy nim jest ciepło

Tytuł: Re: Czy u Was też tak zimno?

Anonymous pisze:
Mam swój prywatny grzejnik i tylko przy nim jest ciepło

Ja też mam, ale i tak jest zimno...

Tytuł:

U mnie temperatura taka jak na zewnątrz czyli teraz zimno, wiosną i latem gorąco i duszno. W zimie choć kaloryfery gorące tez zimno, jak włączę komputery to temp. rośnie od poniedziałku - 14 st. do piątku 18-19 st. :).

Tytuł:

A ja prywatnego grzejnika nie używam, bo przy nim się rozgrzeję, a później idę w inny koniec biblioteki i marznę podwójnie. Kiedyś "załatwiłam" tak sobie solidne przeziębienie i zapalenie krtani. Wolę cieplej się ubrać i więcej ruszać.

Tytuł:

Moja biblioteka to najchłodniejsze pomieszczenie w całej szkole :? Dziś kupiłam sobie wełniany sweter, który zamierzam zostawiać w pracy na czas zimy :D Trzeba sobie jakoś radzić nie? :wink:

Tytuł:

Jejku, ja się czuję u siebie jak w piwnicy- zanim zaczną grzać, a nie zaczną jak uslyszalam, za szybko bo "fundusze są ograniczone". To zwolnienia sie zaczną, ja nie wiem czy jutro wyjdę z domu, w bibliotece marzną mi uszy nawet- chłód jak z chłodni. Mam planowe przeziębienia: wrzesień przed grzaniem /wtedy jest cudnie/ i maj- zanim jest ciepło mocniejsze, a już nie ma grzania pomieszczeń.
Piecyków przynosić nie wolno:(. /koszt/

Tytuł:

No to widzę, że wiele z nas ma zimny wychów. Ja też kiedy przychodzę mam 14 stopni, siedzę jak kret, pół metra poniżej chodnika. W tamtym roku zapytałam dyrektora czy woli mi kupić grzejnik, czy mieć na sumieniu moje nerki. Powiedziałam, że "chodzę sikać co pół godziny";). Zrobił głupią minę...Mam grzejnik, mógłby być większy, ale przełamuje mróz wiszący w powietrzu. Pozdrawiam

Tytuł:

Widzę, że mam wiele towarzyszek niedoli.
Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego to właśnie w bibliotekach szkolnych jest tak zimno? W naszej publicznej ciepło i jasno, a u mnie zimno i ciemno (1 okno!). Latem jest duszno, bo biblioteka mieści się na ostatnim piętrze. Rolet nie mogę się doprosić, choć książki stojące najbliżej okna żółkną.
Tak sobie ponarzekałam...
Życzę Wszystkim więcej słońca :)

Tytuł:

Ja się cieszę, bo u nas grzeją od wczoraj - inaczej bym chyba przymarzła do regałów :lol:

ZAPRASZAM: http://www.sp37.bytom.pl/index.php/wwsb

Tytuł:

książka pisze:
No to widzę, że wiele z nas ma zimny wychów. Ja też kiedy przychodzę mam 14 stopni, siedzę jak kret, pół metra poniżej chodnika. W tamtym roku zapytałam dyrektora czy woli mi kupić grzejnik, czy mieć na sumieniu moje nerki. Powiedziałam, że "chodzę sikać co pół godziny";). Zrobił głupią minę...Mam grzejnik, mógłby być większy, ale przełamuje mróz wiszący w powietrzu. Pozdrawiam

W piwnicy biblioteka? Dziwi mnie to okrutnie - wedle przepisów Sanepidu w pracowni w suterenie, piwnicy, czy inaczej zwanej, ale poniżej chodnika można pracować maksymalnie 4 godziny dziennie i ani sekundki więcej. U mnie kolega ma salę gimn. do gimnastyki korekcyjnej i tak mu plan kroją by na każdą piątą szedł na powieszchnię - do dużej sali lub na godz.wych do klas. A wy tam marzniecie biedule?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]