Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę na 2018 r. u wydawcy do końca grudnia

Dzisiaj jest poniedziałek 25 cze 2018, 18:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:

u mnie udają, że grzeją - niby włączone, ale jak d*** umarlaka długo po zejściu

ale jestem w bojowym nastroju!!!!
aż mam chęć komuś wkopać
nie pytać komu!

Tytuł:

U mnie grzeją - gorąco wręcz.Za to biblioteka służy chwilowo za pracownię lekcyjną (a my skontrum robimy). Wesoło mamy (na religii aż za bardzo). To ma swoje dobre strony - co nauczyciel to inne podejście do ucznia, lekcji, biblioteki i nas oczywiście. Mówię wam - skala porównawcza niesamowita. Gdy już tych lekcji nie będzie to chyba trochę będę tęskniła za nimi (za geografią szczególnie).

Tytuł:

U nas wciąż nie grzeją. Jest lodowato :evil: jutro przynoszę termometr. Siedzę w gubym swetrze i polarze. skandal. Ktoś się pytał o ogrzewanie, to są oszczędności :evil:

Tytuł:
Ja już odchorowałam (zwolnienie). Po klimatyzacji z wiosny, lata i jesieni mam gorąco. Wczoraj otworzyłam okno aby wywietyrzyć stęchliznę a tu przyszła p. z księgowości i mówi "ale tu goraco, okno otwarte!". A ma ciepło w swoim pomieszczeniu ale mnie ciepło juz być nie może. A tak wogóle to grzyb grubości 4 cm mam skuty do cegły i ściany poważnie pękają w zawrotnym tempie (wilgoć przeniknęła w ściany od dachu). W razi czego chowam się pod biurko biblioteczne gdyby się waliło :lol:

Tytuł:

Lodowni ciąg dalszy :evil:

Tytuł:

codziennie 24 - 25 stopni :D

Tytuł:

To znaczy średnia temperatura lata na Mazurach? :)

Tytuł:

tylko plaży brak... i szumu jeziora... :wink:

Tytuł:

U mnie też udają, że grzeją. Wiem na pewno, że palacz na nocnej zmianie ogrzewa sobie kotłownię :) Tak wydedukowałam, bo rano kaloryfery są letnie, a około 9 już zimne. To dla kogo to ciepło :?: Dla palacza naturalnie, na nocce :twisted: Kiepsko tak w zimnie siedzieć, marudzenie u dyrekcji nic nie daje.

Tytuł:
U mnie tez zimno, jestem ubrana w warstwy, szalik a rano zastanawiam sie czy nie zostawic na sobie kurtki. Spedzam w bibliotece prawie 8 godzin dziennie i jestem przemarznieta juz do szpiku kosci. Dzis wzielam termometr i okazalo sie, ze temperatura w bibliotece wynosi 17 stopni. niby nie tak malo a jednak marzne. tymczasem poszukalam przepisow by sie upewnic jak to jest z temperatura i co znalazlam:

W pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania), nie niższą niż 14°C (287 K), chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają. Natomiast w pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, i w pomieszczeniach biurowych, temperatura nie może być niższa niż 18°C (291 K) - § 30 powyższego rozporządzenia.
rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650).

nie wiem tylko co moge zrobic dalej?

Tytuł:
Teraz mam ciepło ale pozostałe w pozostałe pory roku dziekowałabym za 17 stopni. Jesienią było 13, wiona i lato to dwa grube swetry, które zresztą nie pomagaja.
Przepis jest aktualny ale co z tego? Mój Dyr mnie wyśmiał.

Tytuł:

u mnie też jest zimno. Dziś pól dnia "przesiedziałam" w płaszczu. Do południa było spotkanie misiowo-andrzejkowe (dzień pluszowego misia) dla 6-latków i tu zabawy,wróżby, tańce to było ciepło. Ogólnie to wygląda tak: duże pomieszczenie i jeszcze więcej starych okien, niektóre poprzybijane na gwoździe, żeby się domknęły i nie rozleciały (2w1). Co prawda trwa od kilku lat wymiana okien w szkole, najpierw wiadomo gdzie i tak dalej ....

Tytuł: Re: Czy u Was też tak zimno?

Stare dzieje. Od tego czasu minęło 10 lat, a od kilku sytuacja zmieniła się diametralnie. Mały remont, nowe okna, regaliki dla najmłodszych itp. Teraz narzekam, że bywa za gorąco, ale z tym można sobie poradzić :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]