Forum "Biblioteki w Szkole"
Zamów prenumeratę z rabatem teraz - fakturę opłacisz w styczniu

Dzisiaj jest czwartek 21 lut 2019, 14:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nagroda dla nauczyciela - bibliotekarza

Margorzeto, zgadzam się z opinią. Jedna drobna rada- nigdy nie mów, że TY sobie nie radzisz. Ty sobie radzisz świetnie, po prostu przybywa obowiązków ponad wszelką krytykę. Mów, że zwiększają się obowiązki do tego stopnia, że administrację wykonujesz kosztem czytelników, bo czas pracy nie z gumy- mimo, iż słyszymy niemal codziennie " obowiązuje panią /pana 40 dniowy tydzień pracy.

Tytuł: Re: Nagroda dla nauczyciela - bibliotekarza

Dorota79 pisze:
Rokrocznie określona pula pieniędzy na zakup nowych książek powinna być przeznaczona w budżecie szkoły.
Oczywiście,że jest. Ja też się dowiedziałam o tym dopiero kilka lat temu. Ale pieniądze są przesuwane na inne "ważniejsze" zakupy. Tak naprawdę to wszystko zależy od dyrekcji.
elkat1 pisze:
Przy całym noszeniu paczek z podręcznikami usłyszałam, że szkoła nie kupi wózka do tego, bo przecież się przyda tylko raz w roku, to mogę nosić.
Ja sobie tego nie wyobrażam, ale u mnie jest już za późno, mam zniszczony kręgosłup, ale to nie szkolny powód. Nie pozwól, żebyś musiała nosić takie wielkie i ciężkie rzeczy. Tego później nie da się naprawić.
A tak poza tym, to jak ja mam bardzo dużo obowiązków i wszystko na wczoraj, to się zacinam i mam w bibliotece strajk włoski. Robię wszytko powoli i bardzo dokładnie, ale mam czas rozliczony, po prostu nie sposób zrobić porządnie dwóch, trzech rzeczy jednocześnie. Coś jest zrobione, a coś czeka, ale trzeba się liczyć, że będą pretensje. Nie tylko chodzi o postawienie się, ale o wykazanie, że po prostu na wszystkie dodatkowe obowiązki w etacie bibliotekarza nie ma czasu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]